tel 0 216 447 55 14     mail info@denizkiranmakina.com
facebook
l Kurumsal
HAKKIMIZDA
SERTİFİKALAR
İDARİ KADROMUZ
İNSAN KAYNAKLARI

HAKKIMIZDA

 

1991 YILINDAN BUYANA FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN FİRMAMIZ TECRÜBESİ, HİZMET KALİTESİ VE UYGUN FİYATLARIYLA DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNDEDİR. DENİZ KIRAN MAKİNA OLARAK, SEKTÖRE DAMGAMIZI VURMANIN HAKLI GRURUNU ÜZERİMİZDE TAŞIMAKTAYIZ. 

 

KALİTEYİ VE DÜRÜST ÇALIŞMAYI KENDİSİNE İLKE EDİNMİŞ OLAN FİRMAMIZ, TOPLAM KALİTE ANLAYIŞINA SADIK KALARAK VE KONUSUNDA SÜREKLİ ARAŞTIRMA, GELİŞTİRME, İSO 9001: 2008 KALİTE STANDARTLARINA UYARAK SEKTÖRÜNDE SEÇKİN BİR İSME SAHİP OLMUŞTUR. 
FİRMAMIZ BÜTÜN FAALİYETLERİNİ PROFESYONELCE YAPIP; HİZMET ESNASINDA VE SONRASINDA SİZLERİ ZOR DURUMDA BIRAKMAYACAK ŞEKİLDE TÜM ENERJİSİ İLE ÇALIŞMAKTADIR. 

 

FİRMAMIZ FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖRDE TANINAN BİR FİRMA OLARAK KAZANDIĞI SAYGINLIĞI UZUN YILLAR BOYUNCA SÜRDÜRME HEDEFİNDEDİR. SEKTÖRÜN ÖNCÜ KURULUŞLARINDAN BİRİ OLMA YOLUNDA ATMIŞ OLDUĞUMUZ ADIMLARIN ETKİLİ SONUÇLAR VERMESİ BÜYÜYEN BİR FİRMA OLARAK BİZİ BULUNDUĞUMUZ FAALİYET ALANINDA ÖNCÜ KONUMA GETİRMİŞTİR. 

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN BİLİNCİNDE OLARAK MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMAMIZI DAHA ÜST SEVİYEYE TAŞIMAK İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞMAKTAYIZ.

MARKA TESCİL BELGESİ ISO 9001:2008 SERTİFİKASI
MARKA TESCİL BELGESİ ISO 9001-2008 BELGESİ

 

Açık İş İlanları